
Emocje – to takie uczucia w naszym brzuchu i sercu.
Mówią nam, co się z nami dzieje i czego potrzebujemy.
Są, jak pomocnicy. Podpowiadają co robić, a czego nie.
Każda emocja jest w porządku.
Problem pojawia się wtedy, kiedy któraś z nich przejmuje nad nami kontrolę, a my nie potrafimy sobie z tym poradzić.
W takiej właśnie sytuacji pomocą służyć nam będzie nasz specjalista od emocji-jamnik Franklinio.
On z pomocą swojego “Pogodnika Duchowego” pomoże nam ustalić jaka emocja nami włada i w jaki sposób możemy ją oswoić.
Emocje, jak twierdzi Franklinio są,jak pogoda.
Raz jest słonecznie – to radość, raz pada deszcz i jest smutno, a czasem jest burza i to złość.
Rada Franklinia- mówimy dziecku. “Twoje emocje są ważne, zawsze możesz mi o nich opowiedzieć”